Ana Sayfa / Aquawell
  • Aquawell Blue Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı

Aquawell Blue Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı

Ürün Kodu : 6738

Alışverişlerinizin ödemesini banka havalesi ve ya kapıda ödeme yöntemiyle yapabilirsiniz.

Siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo firması Yurtiçi Kargo aracılığıyla teslim edilmektedir.

Fiyatı :
2.900,00 TL
Petra Üyelerine %50'ye Varan İndirimler

Sizde Petra üyesi olun, Petra ürünlerini indirimli alın.

Hemen Üye Ol

Petra üyeliği hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

0 (507) 566 82 62

Aquawell Blue Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı
Aquawell Blue Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı

Suyun kalitesi kontrolünüzde. Mikropsuz, klorsuz, yumuşak ve kesintisiz su ′her an′ musluğunuzda!

ARITILMIŞ SU SAĞLIKLI MIDIR?

Doğru tasarlanmış arıtma sistemlerinden geçirilmiş olan sular elbette sağlıklıdır. Ancak, dikkat edilmeden hatalı seçilmiş olan arıtma cihazlarından temin edilen sular zararlı olabilir ve hatta hastalık yapabilir. Burada sorumluluk tamamıyla tasarım mühendisine aittir. Genelde cihaz kalitesizliğinden kaynaklanan problemler ikincil problemlerdir. Birincil problemler, yanlış tasarımdan kaynaklanmaktadır.

NEDEN ARITMA CİHAZI KULLANMALIYIM?

Eğer hala hazır suların bir çözüm olduğunu düşünüyorsanız, tekrar düşünün Sağlıklı mı, Temiz mi, Güvenli mi, Ekonomik mi Kaynak suların konulduğu damacanaların 65 kullanım sonrası atılması gerektiğini biliyor musunuz?

İçme Suyu Sağlık Açısından Çok Ciddi Bir Konudur.
Dünyada en fazla insan ölümlerine neden olan 10 faktörden birini, kirli sular oluşturuyor. Bu sıralamada sular, AIDS gibi ölümcül hastalıkların bile üzerinde yer alıyor.

Kaynak Su Almak Ne Kadar Mantıklı ?
Kaynak suları çevre kirliliğinin tehdidi altındadır. Klorlanmadığı için riskli, beklediği için daha da riskli, bayatlayabilir ve bakteri üretebilir. Basında kaynak suları ile ilgili çıkan haberler sizleri hiç rahatsız etmiyor mu ?

Reverse Osmosis Sistemi Nasıl Arıtır ?
Suyun içerisinde eriyik halde bulunan organik ve inorganik maddeler, tuzlar, ağır metaller, virüsler ve baterilerin zararlı olanları dışarı atılarak dengeli mineral yapısı ile suyun özü elde edilir. Yani “SAĞLIKLI İÇME SUYU”.

Kendi Suyunuzu Kendiniz Üretin.
İçtiğiniz suyu kendiniz üretin. Sadece içmek için değil, tüm sıcak ve soğuk içeceklerinizde de hesap yapmadan kullanabilirsiniz Ekonomik ve güvenli olan bu sistem ile musluk suyundan sağlıklı su elde edilmektedir.

365 Gün 24 Saat Suyunuz Hazır.
Her an elinizin altındadır. Bitecek endişesine, sipariş verme yada taşıma zahmetine katlanmanıza gerek yoktur.

Kazançlarınız Neler?

Sağlık :
AQUAWELL BLUE TEZGAH ALTI SU ARITMA CİHAZI Sistemleri ile içtiğiniz suyun kalitesi sizin kontrolünüz altındadır. Mikropsuz, klorsuz, yumuşak, kaliteli ve kesintisiz su ′her an′ elinizin altındadır. Telefon etmenize, sipariş vermenize, taşımanıza gerek yoktur.

Bebek Mamaları :
AQUAWELL BLUE TEZGAH ALTI SU ARITMA CİHAZI Sistemleri, musluk suyunda bulunabilecek mikrop, arsenik, nitrit gibi zararlı maddelerden en çok etkilenecek olan bebekleri korur, bebek maması için ideal su üretir. Hamileler için de en güvenilir sudur.

Lezzetli İçecekler :
AQUAWELL BLUE TEZGAH ALTI SU ARITMA CİHAZI Sistemleri, çay ve kahvenin tadını güzelleştirir. Klorsuz ve yumuşak su ile daha az çay ve kahve kullanarak daha çok lezzet elde edersiniz. Sulandırılarak yapılan tüm konsantre içeceklere daha taze tat katar.

Lezzetli Yemekler :
AQUAWELL BLUE TEZGAH ALTI SU ARITMA CİHAZI Sistemleri suyu ile pişirilen yemeklerde yiyeceklerin doğal tatları bozulmaz ve daha kısa sürede pişer. Tencere ve tavalarda sinir bozucu kireç tortuları bırakmaz.

Buz Küpleri :
AQUAWELL BLUE TEZGAH ALTI SU ARITMA CİHAZI Sistemleri suyu ile yapılan buzlar kristal berraklığındadır. Klor, tuz, kireç, tortu içermeyen buzler daha sert olur, daha uzun süre dayanır ve ′içeceklerin dibinde′ tortu bırakmaz.

Tuz Diyetleri :
AQUAWELL BLUE TEZGAH ALTI SU ARITMA CİHAZI Sistemleri, sodyum(tuz) diyeti takip eden hipertansiyon ve kalp hastaları için ideal su üretir.

Ev Hayvanları :
AQUAWELL BLUE TEZGAH ALTI SU ARITMA CİHAZI Sistemleri suyu, kuru hayvan mamasıyla karıştırılmak için idealdir. Akvaryum için de en uygun sudur.

Tasarruf :
AQUAWELL BLUE TEZGAH ALTI SU ARITMA CİHAZI Sistemleri′la elde edeceğiniz su, para ile satın alacağınız suya göre bedavadır. Taşıma zahmetine ya da her an bitecek endişesine katlanmak zorunda değilsiniz. “Suya ödediğiniz parayı” hiç düşündünüz mü?

Kilo Verme Diyetleri :
AQUAWELL BLUE TEZGAH ALTI SU ARITMA CİHAZI Sistemleri; vücut sıvılarının, dolayısıyla vücut ağırlığının artmasına yol açan sudaki aşırı mineral tuzları azaltır. Egzersizle kaybedilen vücut sıvılarının yerine konması için idealdir.

Benzer Ürünler
Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak için abone olun.
Başa Dön