Ana Sayfa / Green Farma / Kilo Kontrol Ürünleri

  • Kilo Kontrol Ürünü Diyet Başlangıç+Devam Programı

Kilo Kontrol Ürünü Diyet Başlangıç+Devam Programı

Ürün Kodu : 6757

Alışverişlerinizin ödemesini banka havalesi ve ya kapıda ödeme yöntemiyle yapabilirsiniz.

Siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo firması Yurtiçi Kargo aracılığıyla teslim edilmektedir.

Fiyatı :
172,00 TL
Petra Üyelerine %50'ye Varan İndirimler

Sizde Petra üyesi olun, Petra ürünlerini indirimli alın.

Hemen Üye Ol

Petra üyeliği hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

0 (507) 566 82 62

Kilo Kontrol Ürünü Diyet Başlangıç+Devam Programı
Kilo Kontrol Ürünü Diyet Başlangıç+Devam Programı

Green Farma Kilo Kontrol Sistemi Nedir ?

Green Farma Kilo Kontrol Sistemi, 2 günlük BAŞLANGIÇ ve 14 günlük DEVAM ürünlerinden oluşan toplam 16 günlük kullanım için hazırlanmış ve günlük beslenmemizde öğün yerini alması için formüle edilmiştir.

Green Farma Kilo Kontrol Sistemi İçeriği

10 adet kullanıma hazır başlangıç ürününü günde 5 kez 2 gün, 28 adet devam ürünü ise günde 2 kez 14 gün kullanmanız gerekmektedir. Ürünlerini yarım yağlı süt veya yarım yağlı yoğurt ile tüketebilirsiniz.

Programın Hedefi Nedir ? 

Programın hedefi vücuttaki kas oranına zarar vermeden, açlık hissi oluşmadan, diyete bağlı halsizlik gelişmeden ve günlük aktivitelerinize engel olmadan ideal görünümünüze ve kilonuza kavuşmanıza yardımcı olmaktadır.

Ayrıca yeme - içme tarzınızı düzenlemenizi ve verdiğiniz kiloyu tekrar almamanız hedeflenmektedir.

1) İlk iki gün vanilya aromalı başlangıç ürünü, günde 5 öğün olmak üzere 200 ml. süt veya yoğurda karıştırılarak alınır..

2) Üçüncü günden itibaren kahvaltı normal (abartmadan) yapılır. Öğle ve akşam öğünü yerine çilek aromalı devam ürünü 300 ml süt veya yoğurda karıştırılarak alınır. 14 gün bu şekilde devam edilir.

3) 17.günden itibaren kahvaltı ve öğle yemeği normal olarak (abartmadan) yenir.

Sadece akşamları olmak üzere devam ürünü 300 ml süt veya yoğurtla 28 gün kullanılır.

*Hedeflenen kiloya ulaşılmamışsa devam ürününden öğle ve akşam olmak üzere bir 14 gün daha kullanılabilir.

Diyete Lif Eklenmesi: Kilo vermek amacıyla yapılan tüm diyetlerde vücut için gereken lif mutlaka alınmalıdır.Lif; yenilebilir bir karbonhidrat kompleksidir. Sindirilmez ve ince bağırsaklardan emilmez. (Dışkı ile atılır). Gıdanın çiğ formundan elde edilir. Sağlık için birçok yararlı etkileri vardır.
Avrupa Gıda Güvenliği Birliğine göre yetişkin bir insanda; normal dışkılamanın sağlanması, koroner kalp hastalıkları ve diyabet riskinin azaltılması, kilo verilmesinin arttırılması gibi sağlığa yararlı etkilerinin oluşması için günde 25 gr lif tüketilmesi önerilmektedir. Günümüz beslenme alışkınlıklarında bu miktarın alınması pek mümkün olmamaktadır. Bu sebeple diyet esnasında aldığımız fazla şekerin ve yağın da emilip dışkı ile atılması için de lif alınması çok önemlidir. Bu ihtiyaç için Green Farma Çözülebilir Lif 30 poşet şeklinde hazırlanmıştır ve Green Farma kilo Kontrol sistem ürünleriyle beraber günde 2-3 poşet diyet lifi hazırlanan karışıma eklenip tüketilebilir. Kilo probleminiz yoksa da bağırsak hareketlerinin sağlanması, şeker hastalarında kan şekeri ve kan insülin seviye- lerini düşürmek için lifi günlük diyetinize ekleyebilirsiniz.
Önemli Kural: Özellikle akşamları kendinizi çok aç hissederseniz 1 adet domates, yeşillik, biber veya salatalık yiyebilirsiniz. Ara öğünlerde rejimi bo- zacak yiyeceklerden özellikle sucuk, salam, çikolata, kızartmalar ve meyve (mey- vede şeker olduğu için diyet süresince meyve yememeye dikkat edilmelidir) yağlı yiyeceklerden uzak durun. Diyetin başarılı olması size bağlıdır. Unutmayın amaç sadece düşük kalorili beslenmek değil kan şekeri ve dolayısıyla insülin se- viyemizin de aşırı yükselmesini engellemektir.
Diyetin Sona Ermesi ve Sonrasında Yapılması Gerekenler
Hedeflenen kiloya ulaşana kadar sadece sabahları kahvaltı yapılacak ve öğle ve akşam yemeklerinde Green Farma Kilo Kontrol Sistemi Devam Ürünü kullanılacaktır. Bu noktadan sonra ulaştığımız kiloda sabit kalabilmek için yine en geç sabah 10:00 a kadar kahvaltı yapılmalı ve ardından 5 saat sonra öğle yemeği yenilmelidir. Akşamları sadece Green Farma Kilo Kontrol Sistemi Devam Ürünü alınmalıdır. Verilen kiloların geri alınmaması için öğle yemeklerinde düşük kalorili yiyecekler tercih edilmeli ve akşam saat 20:00 dan sonra hiç bir şey yenilmemelidir. Diyet süresince günde 2-3 litre su içilmelidir. Bunun yanı sıra çay, kahve, soda içilebilir. Meyve suları çok miktarda şeker içerdiğinden ve kan insülin seviyesini fazla yükselteceğinden tüketilmemelidir.
Hareket ve Yürüyüş Hareket etmek, gerçekten zayıflamakta etkili oluyor mu? Hareket, sağlığın korunması için gıda almak kadar hayati bir önem taşır. Bu nedenle, zayıflama konusunda alınan gıdaların miktarına ve çeşidine gösterilen dikkat kadar, spor yapılmaya da özen gösterilmelidir. Hareketlilik, zayıflamayı destekleyen ve hızlandıran bir unsurdur. Hareketlilik, vücudun kaslı yapısının korumasına katkıda bulunur ve kaslı vücut dinlenme halinde bile daha fazla enerji tüketir.
Bir kişi ne kadar spor yapmalı? İdeal spor, haftada üç kez ve her seferinde 30 - 45 dakika arasında yapılan spordur. Hiç şüphesiz, her şeyin başlangıcı zordur. Bu nedenle, başlangıçta spor yapmak için arkadaşlarınızla, yakınlarınızla ve dostlarınızla bir araya gelmeye çalışınız. Böylece spor yapmanız için dışarıdan motivasyon desteği sağlamış olursunuz. Spor faaliyetlerinizi, günlük çalışma programının içine dahil edin.

DİYET LİFİ: İlk 5 gün 3 defa, sonraki 5 gün 2 defa, daha sonra da günde bir defa yoğurda veya süte ilave edilir. (başlangıç ürününü ve devam ürününü ilave ettiğimiz aynı yoğurda ya da süte koyuyoruz)
Diyet lifini yoğurda karıştırmadan, bir bardak suda eritip alabilirsiniz de.
Bu diyet programı ile birlikte bol su içmek unutulmamalı.

Sıkça Sorulan Sorular 

Öğün birleştirmek faydalı mıdır ? Akşam yemeğine davet edildiğinizde, öğle yemeğinden vazgeçip iştahınızı akşam yemeğine bırakmak mı istiyorsunuz? Yemek öğünlerinin " biriktirilemeyeceğini" özellikle bilmenizde yarar var. Vücudunuzun yağ yakma ritminin dengesini bozmayınız. Öğle yemeğini yemediğiniz zaman, vücudunuz açlık hislerinizi harekete geçirecek ve enerji yakma işlemlerini durduracaktır. Ne var ki açlık hissinizin önüne geçmeniz mümkün olmayacaktır. Sadece akşam yemeği yerseniz, bütün gün aç kalmanıza rağmen vücudunuz hemen yağ de- polamaya başlayacaktır. Vücudunuzdaki kas sisteminin zayıflaması, verimliliğinizi ve ana yağ yakma miktarını azaltır. Bu nedenle öğle saatlerinde düzenli olarak iyi çeşitlendirilmiş bir öğün yemeyi ihmal etme- yiniz. Böylece akşamları açlık hislerinizi kontrol altında tutabilir ve vücudunuzun sizi "baştan çıkarma" uğraşlarına karşı daha iyi savunma imkanı bulabilirsiniz.

Ürünümüzün içinde Sibutramin YOKTUR...

TELEFONLA SİPARİŞ ve ÜYELİK

Dilerseniz bu ürünü indirimli almak için sadece birkaç dakika içerisinde ücretsiz üye olabilirsiniz.Üyelik Formunu doldurduğunuzda cep telefonunuza üye no ve şifrenizi SMS olarak gönderiyoruz.Üye no ve şifrenizi kullanarak Web sayfamızdan % 50 ye varan indirimli fiyatlardan dilediğiniz zaman, dilediğiniz ürünü dilediğin kadar sipariş verebilirsiniz.

arayarak sipariş verebilir indirimli satın almak için buradan ücretsiz Petra Üyesi olabilirsiniz.

Benzer Ürünler
Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak için abone olun.
Başa Dön