Ana Sayfa / Petra
  • Petra Alkalinn Ph Damlası (100 ml)

Petra Alkalinn Ph Damlası (100 ml)

Ürün Kodu : 7055

Alışverişlerinizin ödemesini banka havalesi ve ya kapıda ödeme yöntemiyle yapabilirsiniz.

Siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo firması Yurtiçi Kargo aracılığıyla teslim edilmektedir.

Fiyatı :
49,50 TL
Petra Üyelerine %50'ye Varan İndirimler

Sizde Petra üyesi olun, Petra ürünlerini indirimli alın.

Hemen Üye Ol

Petra üyeliği hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

0 (507) 566 82 62

Petra Alkalinn Ph Damlası (100 ml)
Petra Alkalinn Ph Damlası (100 ml)

Bugüne kadar piyasaya çok farklı isim, içerik ve fiyatlarla Alkali damla adı altında ürünler sunuldu. Bazıları hakkında şikayetler duyuldu, bazıları işe yaramamasına rağmen yüksek fiyatlara satıldı . Bütün bunların üzerine,PETRA bu konuda ciddi araştırma yaparak en önemli konu olan sağlık açısından zararlı olmayan formülüyle sizlere 7055 Alkalınn Ph Damlası sunmaya karar verdik.

Yüksek konsantre alkali solüsyon, potasyum hidroksit ile sodyum hidroksitin çok özel bir oranda karıştırılması ve mineral kristali ile desteklenmesi ile oluşmuştur. Bu solüsyonun saf su ile belirli bir oranda seyreltilmesi ile alkali damla oluşturulmuştur. 7055 Alkalınn Ph Damlası alkali içme suyu oluşturmakta kullanılır.

Alkali sular bir ilaç olmamasına rağmen kullananların bir çok fayda sağladıkları görülmüştür. Vücuttaki asidi nötralize eder ve vücudumuzun asitlerden temizlenmesine yardımcı olur. Bunun sonucunda da bir çok kişinin sağlığında olumlu değişimler olmuştur. Herhangi bir sıvının alkali değerini yükseltmek için en çok sodyum hidroksit kullanılır. Buna rağmen insan vücudunda potasyum ve sodyumun özel bir dengesini tutmak çok önemlidir. Potasyumun uzun süreli kullanımı bu sodyum potasyum dengesinin bozulmasına nedenlabilir. İşte bu amaçla sodyum hidroksit ile potasyum hidroksitin bir kombinasyonu kullanılmıştır. Tabii burada kullanılan kombinasyonda sodyum ve potasyum oranı çok önemlidir.

Sonuç olarak vücudun Sodyum-Potasyum dengesini bozmayacak özel oranda bir karışımla hazırlanıp Himalaya kristal tuzu ile 84 minerale çıkartılan 7055 Alkalınn Ph Damlamız piyasanın en güvenilir Alkali damlası olarak yerini almıştır.

7055 Alkalınn Ph Damlası nın amacı; vücudun asit-alkali dengesini koruyarak kullanan kişinin fiziksel, zihinsel, ve duygusal performansını arttırmaktır. Kişinin kilo kontrolünü sağlamak ve uzun süreli sağlık halini korumaya yardımcı olmaktır.Dengesiz ve sağlıksız beslenme, aşırı stres, çevre kirliliği, yeteri kadar su tüketilmemesi ve egzersiz yapamama gibi nedenlere bağlı olarak vücutta biriken asidik artıklar; yorgunluk, obezite, diyabet, sindirim problemleri vb gibi pek çok rahatsızlığı da beraberinde getiriyor. Hem bu rahatsızlıkların önüne geçmek hem de vücutta biriken toksinlerden arınarak, sağlıklı ve kolay bir şekilde kilo vermek ve bütünüyle sağlıklı bir yaşam sürebilmek için düzenli olarak alkali su içilmesi gerekiyor.

Yaklaşık 250 – 300 ml olan 1 bardak suya 3 damla 7055 Alkalınn Ph Damlası damlatarak içme suyunuzun pH’ını (suyun ilk pH değerine bağlı olarak) yaklaşık 10 na kadar yükseltebilir.Maximum fayda sağlamak için aç karnına ve yemek aralarında içilmesi önerilir. Bu sayede bikarbonat üretimi en yüksek oranda gerçekleşir. 100 ml’ lik ambalaj içinde sunulduğundan alkali damlayı rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz.7055 Alkalınn Ph Damlası nın taşınabilir olması, vücudunuzun ihtiyacı olan yüksek pH’lı alkali suyu istediğiniz zaman, istediğiniz yerde zahmetsizce içebilmenize olanak sağlar. Günde ortalama 5 bardak suya alkali damla eklenerek içilmesi önerilir.

Benzer Ürünler
Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak için abone olun.
Başa Dön